20:00-16/04Bảng B
Japan U23
vs
China U23
22:30-16/04Bảng C
Iraq U23
vs
U23 Thái Lan
22:30-16/04Bảng B
South Korea U23
vs
UAE U23
02:15-16/0429
Vizela
vs
Chaves
00:30-16/04Khác
Moroka Swallows
vs
Mamelodi Sundowns FC
00:00-16/0432
01:30-16/0435
00:45-16/04Khác
Al Safa
vs
Al-Taraji Club
23:05-16/04Khác
Al Kholood
vs
Ohod
20:00-16/0424
JDR Stars
vs
Black Leopards
20:00-16/0424
Magesi FC
vs
Hungry Lions FC
20:00-16/0424
Milford FC
vs
Marumo Gallants
20:00-16/0424
MM Platinum
vs
Baroka FC
00:00-16/0430
Adanaspor
vs
Bodrum FK
01:00-16/0434
Jong Ajax
vs
Cambuur
01:00-16/0434
Jong FC Utrecht
vs
FC Den Bosch
00:00-16/0410
06:00-16/0414
Independiente
vs
Talleres
06:00-16/0414
Independiente Rivadavia
vs
Velez Sarsfield
06:00-16/0414
Instituto Cordoba
vs
River Plate
06:00-16/0414
Argentinos Juniors
vs
Barracas Central
23:00-16/04BK
04:00-16/048
Montevideo Wanderers
vs
Liverpool
06:30-16/048
Miramar Misiones
vs
Nacional
17:00-16/04CKKV
Al-Ahed
vs
Al-Nahda
00:00-16/043
Aalesund
vs
Lyn
00:00-16/043
Aasane
vs
Sogndal
00:00-16/043
Bryne
vs
Levanger
00:00-16/043
Kongsvinger
vs
Egersund
00:00-16/043
Mjoendalen
vs
Start
00:00-16/043
Moss
vs
Ranheim
00:00-16/043
Sandnes
vs
Raufoss
22:00-16/0423
USM Alger
vs
Ben Aknoun
Hoãn
22:00-16/0418
CR Belouizdad
vs
Paradou AC
05:00-16/048
Cobresal
vs
Deportes Copiapo
07:30-16/048
Colo Colo
vs
Cobreloa
05:00-16/048
Curico Unido
vs
Magallanes
15:00-16/0431
19:00-16/0431
19:00-16/0431
16:00-16/0413
03:30-16/0411
Orsomarso
vs
Barranquilla FC
05:35-16/0411
Bogota FC
vs
Llaneros FC
07:40-16/0411
00:00-16/0429
Ludogorets
vs
Arda Kardzhali
21:00-16/0428
CSKA 1948 II
vs
Spartak Pleven
19:00-16/04Khác
BKMA II
vs
Shirak II
19:00-16/04Khác
FC Mika
vs
FC Nikarm
07:00-16/048
LDU de Quito
vs
Delfin
03:00-16/0411
CD UT Cajamarca
vs
Los Chankas CYC
07:30-16/0411
Deportivo Garcilaso
vs
Sporting Cristal
04:15-16/042
CD Recoleta
vs
Deportivo Santani
06:30-16/042
Atletico Tembetary
vs
Rubio Nu
00:00-16/045
B68 Toftir
vs
07 Vestur Sorvagur
00:00-16/043
Vaernamo
vs
Malmo FF
00:10-16/043
Hammarby IF
vs
Elfsborg
22:00-16/049
FC Gagra
vs
Dinamo Tbilisi
23:00-16/049
Kolkheti-1913 Poti
vs
Dila Gori
01:00-16/0428
Vasas Budapest
vs
Kozarmisleny
20:30-16/04BK
Ruzomberok
vs
Lipany
02:15-16/042
01:45-16/043
Bohemian FC
vs
Dundalk
01:00-16/0430
Vozdovac
vs
FK Radnicki 1923
00:00-16/0428